Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız 2008 Yılından bu yana sektörde Pazarlama görevinde bulunan üretim ve çözümleme odaklı çalışan Aile Şirketi tarafından kurulmuştur. Amacımız Konya ve çevre illerdeki sanayicilerimizin, fabrikaların ve diğer ticarethanelerin ihracat ve yurt içi sevkiyatlarındaki ambalaj sandığı ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Gelişmiş ambalajlama teknikleri sayesinde,üretici için;işçilik maliyetlerinden, zamandan,enerjiden,stok alanından,nakliyeden, üretim firelerinden,atık ürün oluşmasından tasarruf sağlayarak maliyetleri düşürür. Nakliye açısından taşımacılık yapan firmalara kolay stoklama, az yer tutma,hasardan koruma,hafif ambalaj malzemesi kullanımı sayesinde düşük ağırlık sağlayarak,nakliyede yakıt,personel ve zaman tasarrufu sağlar.

Perakende satıcı için hasarsızlık oluşturması sebebiyle bozulmayı önler,atıkları azaltır.Perakende satıcı için taşınma,kullanım kolaylığı, kullanım bilgileri,üretim tarihi ve bozulmayı önleyen ambalaj tasarruf demektir.

Maypack

Misyonumuz

  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmak.
  •  
  • Bilgi ve teknolojimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunmak.
  •  
  • Tüm faaliyetlerimizi, takım çalışması ve iş birliği ile kısa sürede, verimli ve kaliteli olarak gerçekleştirme.
Maypack

Vizyonumuz

Güvenlik ve korozyon kontrol uygulamaları konusunda geliştirilen Ar-Ge çalışmalarımız ile teknolojiye yön vererek, gelişimde öncü, ülke ve dünya pazarında lider ve saygın kuruluş olmaktır.